BECZKI

Beczki drewniane, polipropylenowe, jacuzzi, wanny kąpielowe

Beczki plastikowe

Beczki plastikowe wykonane są z wkładu plastikowego oraz obudowy zewnętrznej drewnianej.
Do produkcji wkładów używany jest wyłącznie certyfikowany plastik, który jest higieniczny, trwały, odporny na mróz oraz promienie UV.

Wanny Kąpielowe

Wanny kąpielowe przeznaczone są dla osób ceniących sobie spokój oraz intymność. Beczka tego typu została zaprojektowana oraz wykonana z przeznaczeniem dla jednej lub dwóch osób

Beczki Exclusive

Beczka exclusive to propozycja dla osób ceniących sobie wygodę, komfort, estetykę wykonania produktu jak również higienę oraz prostotę w użytkowaniu produktu.

Beczki z Wkładem Polipropylenowym

Beczki z wkładem polipropylenowym są przeznaczone dla osób, które cenią sobie wygodę i spokój. Balia kąpielowa z wkładem nie pracuje, nie jest narażona na rozeschnięcia i przecieki. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i higieny.

Beczki Drewniane

Produkt przeznaczony dla miłośników gorących kąpieli pod gołym niebem w prawdziwej beczce drewnianej. Zakupioną – nową banię trzeba po brzegi napełnić wodą. Początkowo woda będzie przesączać się między deseczkami, lecz po 1-2 dniach nabrzękania, bania nabrzęka, staje się szczelna i jest gotowa do użytkowania.

Akcesoria

Akcesoria do beczek kąpielowych -w naszej sprzedaży: piece wewnętrzne i zewnętrzne oraz inne akcesoria